Kontakt - Dział Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Serwis Blacharsko - Lakierniczy ul. Al. Katowicka 43 05-830 Wolica k/Warszawy
GODZINY OTWARCIA SERWISU Pon. - Pt 7.00 - 20.00 Sobota 9.00 - 15.00

Justyna Bralewska
Koordynator Serwisu Blacharsko-Lakierniczego 22 730 85 22785 503 782justyna.bralewska@krotoskicichy.com

Emilia Sikora
Doradca Serwisu Blacharsko Lakierniczego22 730 85 00666 863 372 emilia.sikora@krotoskicichy.com

Krzysztof Cieślowski
Specjalista ds. technicznej obsługi likwidacji szkód komunikacyjnych22 730 85 18785 501 048krzysztof.cieslowski@krotoskicichy.com

Artur Kajdel
Specjalista ds. technicznej obsługi likwidacji szkód komunikacyjnych22 730 85 08785 510 009artur.kajdel@krotoskicichy.com

Roman Moskwa
Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego22 730 85 18 510 258 681roman.moskwa@krotoskicichy.com

Kamil Opara
Mistrz Serwisu Blacharsko Lakierniczego22 730 85 00505 004 570kamil.opara@krotoskicichy.com

Jarosław Gara
Z-ca Kierownika Serwisu Blacharsko-Lakierniczego797 025 032jaroslaw.gara@krotoskicichy.com

Mariusz Szymaniak
Kierownik Serwisu Blacharsko-lakierniczego22 729 87 77669 964 429mariusz.szymaniak@krotoskicichy.com

Grupa Krotoski-Cichy Wolica