Kontakt - Dział Sprzedaży

Dominika Wojda
Asystentka Działu Sprzedaży Audi22 730 85 00dominika.wojda@krotoskicichy.com

Klaudia Karczmarczyk
Asystentka Działu Sprzedaży Audi22 730 85 00klaudia.karczmarczyk@krotoskicichy.com

Mariusz Błoński
Specjalista ds. sprzedaży Audi669 969 065mariusz.blonski@krotoskicichy.com

Agnieszka Wieczorek
Specjalista ds. Sprzedaży Audi785 503 970agnieszka.wieczorek@krotoskicichy.com

Anna Pyć
Koordynator Działań Sprzedażowych22 730 85 00785 090 633anna.pyc@krotoskicichy@com

Patrycja Rożej
Specjalista ds. Sprzedaży Audi666 892 221patrycja.rozej@krotoskicichy.com

Tomasz Możdżyński
Specjalista ds. Sprzedaży Audi662 022 474tomasz.mozdzynski@krotoskicichy.com

Waldemar Rudzik
Specjalista ds. Sprzedaży Audi664 772- 152waldemar.rudzik@krotoskicichy.com

Natalia Kruk
Administrator Sprzedaży22 730 85 00natalia.kruk@krotoskicichy.com

Dominik Tarnawski
Specjalista ds. Sprzedaży Audi22 730 85 03785 505 563dominik.tarnawski@krotoskicichy.com

Krystian Stachelski
Business Sales Team Manager607 770 161krystian.stachelski@krotoskicichy.com

Robert Jankowski
Kierownik Sprzedaży Audi666 863 376robert.jankowski@krotoskicichy.com

Grupa Krotoski-Cichy Wolica